Firma

Jesteśmy Biurem Rachunkowym, zrzeszającym specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Chcesz bezpiecznie prowadzić firmę i zająć się tylko jej rozwojem-serdecznie zapraszamy.

Biuro Rachunkowe powstało w 1993 roku, założycielem jest Alina Kopertowska, która posiada wieloletnią praktykę w pionie księgowości.

Działamy na rynku ogólnopolskim, nasze usługi świadczymy dla podmiotów krajowych i zagranicznych bez względu na formę prawną. Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny finansów, biegłym rewidentem oraz z zakresu prawa. Profesjonalizm naszych usług potwierdza licencja Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych 1126/96. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Księgi handlowe prowadzone są w interesie klienta zgodnie z przepisami prawa bilansowego i podatkowego. Jeżeli w trakcie księgowań okaże się że zaistniała możliwość poprawy sytuacji firmy pod względem finansowym lub podatkowym, kontaktujemy się z Państwem i podpowiadamy co należy zrobić w tym kierunku.

Tajemnica służbowa i handlowa jest bezwzględnie przestrzegana. Stosując nowoczesne systemy zabezpieczeń zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych i dokumentów.

Wszystkie ceny są negocjowane indywidualnie z klientem i uzależniane od ilości dokumentów i nakładu pracy.

Z myślą o wygodzie naszych klientów udostępniliśmy specjalny Panel Klienta, gdzie po zalogowaniu się posiadają Państwo dostęp do dokumentów sporządzanych przez nasze biuro. Każdy klient posiada własny login i hasło dostępu do swojego panelu. Zamieszczane w nim sprawozdania ułatwią podejmowanie decyzji. Możecie Państwo dowolnie przejrzeć każdy własny dokument(PIT, CIT, VAT) oraz wydrukować odpowiednie wzory umów i formularzy.

Panel Klienta umożliwia dostęp do bieżących rozliczeń oraz tych z poprzednich lat w internecie on-line 24 godziny na dobę. Nasz system zabezpieczeń danych elektronicznych spełnia wszystkie normy UE(kodowanie SSL- bezpieczne logowanie).

Usługi księgowe dla firm za pomocą internetu prowadzone są w oparciu o przepisy zgodne z wymogami Ustawy o rachunkowości, Ministra Finansów i wszystkich innych przepisów